Přihláška

Pro koho je camp?

Kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině a současně zažít hezké chvíle se zajímavými lidmi v příjemném prostředí Pastvinské přehrady. Věk je účastníků je omezen – od cca 15ti let před začátkem kurzu do maturitního ročníku včetně.

Cena

Cena kurzu 2023 není v tuto chvíli stanovena, v roce 2022 činila 3500,- Kč a zahrnuje ubytování, stravu (jídlo 3x denně, pitný režim), výuku a učební materiály. Platební podmínky vám budou zaslány e-mailem (až bude jasno kolem covidové situace) a mohou být po dohodě upraveny. Ve výjimečných případech nabízíme sociální stipendium.

Termín

Kurz oficiálně začíná v sobotu 15. 7. 2023 ve 14.00 a končí v sobotu 22. 7. 2023 v 10.00.

Místo

Kurz se budet konat na jedné z následujících lokalit:

  1. na chatě Bublačce na Pastvinách. Adresa: Pastviny 15, 564 01 Žamberk, mapa
  2. v blízkosti Pastvinské přehrady

Organizátor

English camp Pastviny, z.s.
IČO 17116201

Sbor Církve bratrské v České Třebové
Web: cbtrebova.cz

Co s sebou?

Sportovní oblečení, něco do deště, plavky, hygienické potřeby, baterku, psací potřeby, blok, slovník v mobilu, kapesné, osobní doklady, kartičku zdravotní pojišťovny, přezůvky, pokrývku hlavy, alergici léky, občanský průkaz, vyplněné a podepsané prohlášení o bezinfekčnosti obdržíte e-mailem.

Storno podmínky

Storno podmínky reflektují podmínky dohodnuté s poskytovatelem ubytování a stravy.

Každá část programu English Campu má svůj význam pro výuku, pro vytváření atmosféry a kvalitních vztahů na campu a je tedy povinná . V případě porušení stanovených pravidel campu může být účastník vyloučen bez nároku na zaplacenou zálohu.

Přihlašování na tento rok už je plné. Pokud máš zájem o pozici náhradníka, vyplň přihlášku na odkazu níže.

Náhradník