Upozornění: 

Ahoj, přihlášování pro EC 2020 otevřeme cca na konci února. Máš-li o
camp zájem, napiš nám již nyní email ecpastviny@gmail.com a na otevření
přihlášek Tě upozorníme. Do emailu uveď své jméno a datum narození.

Pro koho je camp?

Kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině a současně zažít hezké chvíle se zajímavými lidmi v příjemném prostředí Pastvinské přehrady. Věk je účastníků je omezen – od cca 15ti let před začátkem kurzu do maturitního ročníku.

Cena

Cena kurzu je 3200,- Kč (6000,- Kč pro sourozence) a zahrnuje ubytování, stravu (jídlo 3x denně, pitný režim), výuku a učební materiály. Platební podmínky mohou být po dohodě upraveny. Ve výjimečných případech nabízíme sociální stipendium.

Termín

Kurz oficiálně začíná v sobotu 18. 7. 2020 ve 14.00 a končí v sobotu 25. 7. 2020 v 10.00.

Místo

Kurz se koná na chatě Bublačce na Pastvinách. Adresa: Pastviny 15, 564 01 Žamberk, mapa

Organizátor

Sbor Církve bratrské v České Třebové
Web: cbtrebova.cz

Co s sebou?

Sportovní oblečení, něco do deště, plavky, hygienické potřeby, baterku, psací potřeby, blok, slovník, kapesné, osobní doklady, kartičku zdravotní pojišťovny, přezůvky, pokrývku hlavy, alergici léky, občanský průkaz, vyplněné a podepsané prohlášení o bezinfekčnosti obdržíte e-mailem

Storno podmínky

Storno podmínky reflektují podmínky dohodnuté s penzionem Chata Bublačka.

Každá část programu English Campu má svůj význam pro výuku, pro vytváření atmosféry a kvalitních vztahů na campu a je tedy povinná . V případě porušení stanovených pravidel campu může být účastník vyloučen bez nároku na zaplacenou zálohu.