Přihláška

 English Camp 2024 je naplňen. Pokud přihlášku vyplníš, zařadíme Tě mezi náhradníky a  napíšeme Ti, jaké máš šance být přijat:) 

Pro koho je camp?

Kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině a současně zažít hezké chvíle se zajímavými lidmi v příjemném prostředí Pastvinské přehrady. Věk je účastníků je omezen – od cca 15ti let před začátkem kurzu do maturitního ročníku včetně.

Cena

Cena campu 2024 zahrnuje ubytování, stravu (jídlo 3x denně, pitný režim), výuku, učební materiály, sportovní a kreativní materiály a je stanovena následovně:

  • Regulérní cena 5500 Kč
  • Zvýhodněná cena 4800 Kč (pokud je plná částka pro Vaši rodinu příliš)
  • Nabízíme i sociální stipendium (pokud by cena byl jediný důvod, proč se na camp nemůžeš přihlásit, napiš nám email)
  • Sponzorský dar – camp je každoročně dotován dárci. Pokud za camp tví rodiče zaplatí částku 6000 Kč (či vyšší), stanou se jedním z dárců a automaticky obdrží daňově uznatelné potvrzení o daru (na částku převyšujíći 4800 Kč)

Termín

Kurz oficiálně začíná v sobotu 13. 7. 2024 ve 14.00 a končí v sobotu 20. 7. 2024 v 10.00.

Místo

Kurz se budet konat na jedné z následujících lokalit:

  1. na chatě Bublačce na Pastvinách. Adresa: Pastviny 15, 564 01 Žamberk, mapa
  2. v blízkosti Pastvinské přehrady

Organizátor

Sbor Církve bratrské v České Třebové; English camp Pastviny, z.s.

Co s sebou?

Sportovní oblečení, něco do deště, plavky, hygienické potřeby, baterku, psací potřeby, blok, slovník v mobilu, kapesné, osobní doklady, kartičku zdravotní pojišťovny, přezůvky, pokrývku hlavy, alergici léky, občanský průkaz, vyplněné a podepsané prohlášení o bezinfekčnosti obdržíte e-mailem.

Storno podmínky

Storno podmínky reflektují podmínky dohodnuté s poskytovatelem ubytování a stravy.

Každá část programu English Campu má svůj význam pro výuku, pro vytváření atmosféry a kvalitních vztahů na campu a je tedy povinná . V případě porušení stanovených pravidel campu může být účastník vyloučen bez nároku na zaplacenou zálohu.

Kapacita EC 2024 je již naplňena. Pokud chceš být náhradník, vyplň přihlášku a my ti dáme vědět, pokud se uvolní nějaké místo.